ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت

به گزارش وبلاگ لوئیس، ضامنی از تاریخ ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت اطلاع داد.

ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت

مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور در گفت وگو با خبرنگار ، در تشریح جزئیات ابطال کارت سوخت رانندگان تاکسی هایی که پروانه فعالیت ندارند، گفت: ما فهرست از تاکسی های بدون پروانه فعالیت تهیه کردیم و آن را در تاریخ یکم اسفند ماه به وزارت نفت ارسال می کنیم تا فرآیند ابطال کارت سوخت آن ها انجام گردد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور در پاسخ به این سوال که از زمان شروع طرح سهمیه بندی بنزین چه تعداد از رانندگان تاکسی بدون فعالیت از کارت سوخت خود استفاده کردند، اضافه نمود: ما فهرستی از میزان سوختی که از سوی رانندگان تاکسی خرید و فروش شده است، نداریم، اما به طور حتم راننده ای که پروانه فعالیت ندارد سهمیه خود را به افراد غیر می فروشد.

بیشتر مخازن تاکسی های دوگانه سوز بازرسی نمی شوند

ضامنی در پاسخ به این سوال که فرآیند ابطال کارت سوخت رانندگان تاکسی بدون پروانه فعالیت پس از ارسال فهرست آن ها به وزارت نفت چند روز به طول می انجامد، بیان نمود: پس از ارسال فهرست رانندگان بدون پروانه فعالیت به وزارت نفت (یکم اسفند ماه) کارت سوخت آنها باطل می گردد.

او توضیح داد: ما به رانندگانی که پروانه فعالیت ندارند تا پایان بهمن ماه زمان دادیم تا جهت دریافت پروانه فعالیت اقدام نمایند و اگر در این بازه پروانه فعالیت آن ها به روز نگردد در زمره افرادی قرار می گیرند که کارت سوخت آن ها باطل می گردد.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید