ادعای فتح الله زاده از ورود 500 میلیارد تومانی پول به باشگاه استقلال

به گزارش وبلاگ لوئیس، علی فتح الله زاده، سرپرست مستعفی باشگاه استقلال گفت: اگر کسی مدرکی علیه من دارد، آن را رو کند، چون من تصمیم خودم را گرفتم و می خواهم از منتشرکنندگان بعضی تهمت ها شکایت کنم.

ادعای فتح الله زاده از ورود 500 میلیارد تومانی پول به باشگاه استقلال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ لوئیس، علی فتح الله زاده با اشاره به شرایط جسمانی خود در این روزها، شایعاتی که اطرافش به وجود آمده، دلایل استعفا از استقلال و ماجرای درگیری با فرهاد مجیدی سوالاتی پرسیدیم که می خوانید:

*آقای فتح الله زاده! احوال تان چطور است؟

متاسفانه وضعیتم تغییر خاصی ننموده و بعد از ترخیص از بیمارستان، خانه نشین شدم. پزشکان می گویند تا 3 هفته نباید با هیچ کس دیداری داشته باشم و استراحت مطلق دارم.

*شایعه شده به بیماری کروناویروس مبتلا شده اید. این شایعه صحت دارد؟

نه، این حرف ها درست نیست. من بابت بیماری، دو تست را پشت سر گذاشتم که به خصوص پاسخ تست CT.scan منفی بود. البته 2، 3 روز است که ریه هایم عفونی شده و شرایط دیگری دارم. فعلا همه چیز به هم ریخته است.

*دلیل واقعی استعفای تان از سرپرستی استقلال چه بود؟ به خاطر همین بیماری استعفا کردید؟

بله، چاره ای نبود. پزشکان به من گفتند حداقل 3 هفته باید خانه نشین باشی و با این شرایط، امورات باشگاه نمی گذشت. من هم دیدم استقلال نمی تواند 3 هفته بدون مدیرعامل و سرپرست باشگاه باشد، کنار کشیدم و استعفا کردم.

*پس این که می گفتند شما به خاطر ترس از بدهی ها استعفا کردید، درست نیست؟

این موضوع را بارها ثابت کردم که آدم ترسویی نیستم. وقتی پزشکان متخصص به من گفته اند حداقل تا 20 روز ممنوع الدیدار و هستم و حتی نمی توانم از خانه خارج شوم، چطور باید به کارم ادامه می دادم آن هم مدیریت باشگاهی مثل استقلال. فعلا باید در خانه بمانم. هر کسی هم تردید دارد، تجویزها، دستورالعمل ها داروها و همه چیز معین است.

*کسی هم برای دیدار به شما سر زده؟

نه همان طور که گفتم، ممنوع الدیدار و خانه نشین هستم. نمی توانم میزبان کسی باشم. امیدوارم هر چه زودتر از این شرایط خلاص شوم.

*در همین یکی، دو روز گذشته هم مسائل جدیدی مطرح شد. حتی شایعه شده بود استعفای شما به خاطر قطعه زمینی در کیاشهر است. این موضوع را تائید می کنید؟

نمی دانم این چه حرف هایی است که مطرح شده. آن ماجرا متعلق به 17 سال قبل است. من در جای دیگری هم گفتم که بالاخره زمستان می رود و روسیاهی به زغال می ماند. این حرف ها و تهمت ها را امروز مطرح می نمایند، اما فردا باید جوابگو باشند. همین حالا از قول من بنویسید اگر کسی مدرکی علیه من دارد، آن را رو کند، چون من تصمیم خودم را گرفتم و می خواهم از منتشرنمایندگان این تهمت شکایت کنم. همه آن ها را به دادگاه می کشانم تا ثابت گردد چرا به من تهمت زده اند.

*رابطه تان با فرهاد مجیدی چطور بود؟

بسیار خوب!

*پس چرا شایعه شده در یک گفت وگوی تلفنی، او گوشی را در خلال مکالمه قطع نموده است؟

نه، این هم از همان دست شایعات بی اساس است، چون من و فرهاد هیچ مشکل و اختلافی نداشتیم. البته الان شرایط طوری شده که شایعات زیاد است. هر کسی هم دلش می خواهد از مشکل من و فرهاد بنویسد، اشکالی ندارد، مهم نیست. خودمان که می دانیم مسئله ای نداشتیم.

*با علی خطیر چطور؟

با او هم مسئله ای ندارم. نه دعوایی کردیم و نه مسئله ای در میان بود. مدت ها است که خطیر را ندیدم. فکر می کنم حدود یک ماه قبل و در مراسم فوت مادر علی نظری جویباری بود که با خطیر روبرو شدم.

*با این حال بعضی مدیران پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارند شما با یک دسته چک، باشگاه را به خاک سیاه نشاندید! این هم از جمله شایعاتی است که مطرح شده. چه پاسخی دارید؟

اتفاقا کسانی که این حرف ها را می زنند هیچ شناختی از من و مدل کارم ندارند، چون با همان چک ها استقلال را نجات دادم و برای این تیم قهرمانی آوردم. به جای اینکه علیه من این مسائل و شایعات کذب را مطرح نمایند، بهتر است یقه آن هایی که از باشگاه خوردند و بردند را بگیرند. در 7 سال اخیر که من در باشگاه نبودم، 500 میلیارد تومان پول وارد باشگاه شد؛ با چنین پولی نمی توانستند 20 میلیارد تومان بدهی را بدهند؟ این مسائل را رها کنید.

میزان

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادعای فتح الله زاده از ورود 500 میلیارد تومانی پول به باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای فتح الله زاده از ورود 500 میلیارد تومانی پول به باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید