برایان هوک: خوشحالیم که ایرانیان علیه آمریکا نشوریده اند

به گزارش وبلاگ لوئیس، نامه نیوز نوشت: نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در اظهاراتی خوش بینانه مدعی شد که مردم ایران با وجود تحریم های آمریکا علیه ایران، علیه ایالات متحده شوریده نشده اند.

برایان هوک: خوشحالیم که ایرانیان علیه آمریکا نشوریده اند

به نقل از صدای آمریکا، برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنج شنبه در جلسه شورای روابط خارجه با هراس نسبت به صدور انقلاب ایران در اظهاراتی مداخله جویانه این امر را بر شرایط مالی کشورمان موثر دانست.

وی دلخوشی نسبت به این که تحریم ها بر دیدگاه مردم ایران نسبت به آمریکا بی تاثیر بوده است، به کمپین فشار حداکثری آمریکا علیه ایران اشاره و تهدید کرد که اگر ایران مقاومت کند، فشارها را بر صادرات نفتی ایران افزایش خواهیم داد.

نماینده ویژه آمریکا در امورایران با بیان این ادعا کهمطابق پیش بینی صندوق پول اقتصاد ایران نزدیک به ده درصد کوچک خواهد شد ابراز امیدواری کرد که اقتصاد ایران به یکی از بدترین اقتصادهای دنیا بدل گردد.

وی در سخنانش با سواستفاده از ناآرامی های اخیر به تحلیل موضوع فساد مالی و تاثیرات آن پرداخت.

این سخنان در شرایطی مطرح می گردد که چندی پیش سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به ادعاهای مقامات آمریکایی در مورد حمایت از مردم ایران گفته بود: جالب است اظهار همدردی با مردمی انجام می گردد که تحت فشار تروریسم مالی آمریکا قرار داشته و پیش از این نیز از زبان همین فرد به صراحت بیان شد که باید به مردم ایران گرسنگی داد تا در مقابل ما تسلیم شوند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "برایان هوک: خوشحالیم که ایرانیان علیه آمریکا نشوریده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برایان هوک: خوشحالیم که ایرانیان علیه آمریکا نشوریده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید