جایزه بهترین کارگردان سال جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به تارانتینو رسید

به گزارش وبلاگ لوئیس، جشنواره بین المللی فیلم پالم اسپرینگز اعلام نموده جایزه کارگردان سال که به بهترین کارگردان آثار سینمایی سال 2019 تعلق می گیرد را به کوئنتین تارانتینو اهدا خواهد نمود.

جایزه بهترین کارگردان سال جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به تارانتینو رسید

تارانتینو بابت کارگردانی فیلم روزی روزگاری در هالیوود این جایزه را می گیرد؛ نهمین فیلم بلند داستانی او که در جوایز گلدن گلوب و جایزه گزینش منتقدان فیلم نیز به عنوان یکی از نامزدهای بخش بهترین کارگردانی معرفی شده است.

فیلم تارانتینو پیش از اعلام اهدای جایزه جشنواره فیلم پالم اسپرینگز نیز از تحسین و توجه منتقدان و انجمن های سینمایی مختلف بی بهره نبوده. روزی روزگاری در هالیوود ابتدا ماه می سال میلادی جاری در جشنواره فیلم کن 2019 به نمایش درآمد و از آن موقع تا به حال در فهرست های بسیاری از منتقدان و سایت های سینمایی در میان آثار برتر سال قرار گرفته.

جشنواره بین المللی فیلم پالم اسپرینگز هر ساله در ماه ژانویه در شهری به همین نام در ایالت کالیفرنیا برگزار می گردد. نمایش بسیاری از فیلم های خارجی مطرح از سراسر دنیا که اغلب میان نمایندگان کشورهای مختلف در بخش بهترین فیلم بین المللی اسکار قرار دارند، از جمله ویژگی های مهم و مورد توجه این رویداد هنری است.

از جمله سایر جوایزی که قرار است هنگام برگزاری جشنواره به اهالی صنعت سینما اهدا گردد می توان به جایزه خلاقیت سانی بونو به مارتین اسکورسیزی، جوایز ستاره بین المللی به آنتونیو باندراس و شارلیز ترون، جایزه دستاورد حرفه ای به لورا دیرن، جایزه مدیر جشنواره به واکین فینیکس و جوایز دستاورد دیزرت پالم به آدام درایور و رنی زلوگر اشاره نمود.

جوایز اعلام شده به مهمان های رسمی داده می گردد و به همین دلیل پیش از برگزاری جشنواره اعلام می گردد اما این رویداد جوایز دیگری نیز دارد که در خاتمه جشنواره اهدا خواهد شد از جمله جایزه بهترین فیلم که به انتخاب تماشاگران معین می گردد.

جوایز افتخاری مورد بحث روز 2 ژانویه (12 دی) سال 2020 هم زمان با شروع سی و یکمین دوره از جشنواره فیلم پالم اسپرینگز اهدا خواهند شد. جشنواره پالم اسپرینگز از 2 ژانویه تا 13 ژانویه (23 دی) ادامه دارد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "جایزه بهترین کارگردان سال جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به تارانتینو رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه بهترین کارگردان سال جشنواره فیلم پالم اسپرینگز به تارانتینو رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید