خبرنگاران استاندار مرکزی از گروه های مردمی مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد

به گزارش وبلاگ لوئیس، اراک - خبرنگاران - استاندار مرکزی، با صدور پیامی از کوشش های گروه های مردمی این استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.

خبرنگاران استاندار مرکزی از گروه های مردمی مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد

سید علی آقازاده در این پیغام که نسخه ای از شنبه شب به دست وبلاگ لوئیس رسید افزوده است: این روزها که ایران اسلامی و دنیا درگیر مسئله ای فراگیر و بحرانی به نام اپیدمی کرونا است عزم ملی، همبستگی و اعتماد اجتماعی رمز تحقق استراتژی پیشگیرانه و مقابله با این بیماری است.

در بخش دیگری از این پیغام اضافه شده است: امروز در جهت مقابله با ویروس کرونا همراهی و همدلی مردم و مسوولان که برگرفته از فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی و حس مسئولیت پذیری است در جای جای ایران اسلامی و استان مرکزی مشهود و ستودنی است.

استاندار مرکزی اضافه نموده است: خیران، سازمان ها و موسسات مردم نهاد و گروه های جهادی در کنار سایر نهادهای دولتی و مدافعان سلامت با اطلاع رسانی، تامین اقلام و تجهیزات پزشکی، جذب منابع مردمی، آموزش و توجیه عمومی، تقویت روحیه عمومی جامعه و حمایت از بخش های آسیب پذیر و طبقات محروم در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان مرکزی بخوبی نقش آفرینی نموده اند که این اقدامات در بهبود شرایط و تثبیت فرایند این بیماری در استان موثر بوده است.

آقازاده در این پیغام از زحمات و کوشش های خیران، سازمان ها و موسسات مردم نهاد، گروه های جهادی و همه افرادی که در این روزهای سخت در کنار کادر پزشکی و درمانی از هیچ کوششی برای پیشگیری و مقابله با این بیماری دریغ ننموده اند تشکر و قدردانی کرد و آورده است: امید است در پرتو عنایات خداوند متعال و در سایه همدلی و هم بستگی هر چه زودتر بر این بیماری فائق شویم.

تا به امروز یک هزار و 50 نفر در استان مرکزی به ویروس کرونا مبتلا شده اند که 80 نفر از آنها جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار مرکزی از گروه های مردمی مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار مرکزی از گروه های مردمی مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید