روز دوم مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی؛ایران و لهستان پیروز شدند

به گزارش وبلاگ لوئیس، در نخستین مسابقه روز دوم مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی با عنوان پرشین کاپ که در استادیوم دهکده گردشگری امید بوشهر برگزار گشت، تیم ملی لهستان با نتیجه سه بر دو مقابل لهستان به پیروزی رسید.

روز دوم مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی؛ایران و لهستان پیروز شدند

لهستان که روز گذشته مقابل ایران شکست را پذیرا شده بود، امروز با گل های ویتولد زیبور، ژاکوب ژسینوسکی و توماس لنارت مقابل دو گل ایتالیا که توسط گابریل گوری به ثمر رسید، پیروز شد.

در دومین مسابقه که چهارشنبه شب برگزار گردید، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در ملاقاتی سخت و نفس گیر مقابل تیم ملی اوکراین به رجحان دست یافت.

در حالی که تیم ملی ایران تا دقایق انتهای بازی سه بر دو از حریف خود جلو بود، در آخرین دقایق بازی یک گل را دریافت کرد تا بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده گردد و ایران در مجموع با نتیجه 11 بر 10 در ضربات پنالتی به پیروزی دست یابد.

برای ایران در این مسابقه سید علی ناظم دو گل و حمید بهزاد پور یک گل به ثمر رساندند و ایوان گلوتسکی، اولکسی الیچف، دوبویک برای اوکراین گل زدند.

در انتها روز دوم مسابقات فوتبال ساحلی، ایران با چهار امتیاز صدرنشین است و تیم های ایتالیا و لهستان با سه امتیاز و اوکراین بدون امتیاز در رده های بعدی هستند.

در روز انتهای این مسابقات، فردا پنج شنبه 28 بهمن ساعت 18 و 15 دقیقه لهستان با اوکراین و ساعت 19 و 30 دقیقه دو تیم ملی ایران و ایتالیا با هم ملاقات می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روز دوم مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی؛ایران و لهستان پیروز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز دوم مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی؛ایران و لهستان پیروز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید