طرح کلان ملی فناوری مانیتور علائم حیاتی بیمار رونمایی شد

به گزارش وبلاگ لوئیس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار با قابلیت سوییچ به سیستم پکس بیمارستانی با مدیریت و راهبری مرکز طرح های کلان ملی فناوری و توسط یک شرکت دانش بنیان با موفقیت اجرا شده است.

طرح کلان ملی فناوری مانیتور علائم حیاتی بیمار رونمایی شد

این دستگاه قادر به پایش مستمر و دقیق پارامترهای حیاتی هر بیمار مانند علایم حیاتی قلب، درصد اکسیژن، حرارت، فشار و تنفس و همچنین اتصال به آرشیو تصاویر پزشکی pacs است. این محصول دانش بنیان ایران ساخت امکان نمایش کلیه علایم حیاتی و همچنین مجموعه تصاویر پزشکی هر بیمار مانند ام آر آی، سی تی اسکن و رادیولوژی را دارا است.

از مهم ترین دستاوردها و مزایای این محصول می توان به بهبود و تسهیل فرآیند درمانی بیماران به وسیله ارائه اطلاعات کامل و دقیق به پزشکان و صرفه جویی در وقت پزشک و کاهش زمان تشخیص بیماری اشاره نمود. در حال حاضر این محصول پیروز به اخذ کلیه مجوزهای بهره برداری از اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و همچنین گواهینامه کیفیت CE اروپا شده است.

این شرکت با بهره گیری از توانمندی بومی و نیروی انسانی متخصص در رمینه طراحی و فراوری تجهیزات دانش بنیان مانیتور علایم حیاتی بیمار فعالیت می نماید. این شرکت با افزایش گستره کاربری تجهیزات مانیتورینگ حوزه سلامت هم اکنون به عنوان تنها طراح و دارنده فناوری اتصال به آرشیو پزشکی در ایران، احتیاج صنعت پزشکی را تامین می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرح کلان ملی فناوری مانیتور علائم حیاتی بیمار رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح کلان ملی فناوری مانیتور علائم حیاتی بیمار رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید