موسوی: استراماچونی شخصیتی کاریزماتیک دارد، غیبت دیاباته چندان تأثیرگذار نیست

به گزارش وبلاگ لوئیس، سیدمهران موسوی، مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: شیخ دیاباته فوتبالیست خوبی است، ولی غیبت این بازی در بازی مقابل ما نمی تواند چندان تأثیرگذار باشد.

موسوی: استراماچونی شخصیتی کاریزماتیک دارد، غیبت دیاباته چندان تأثیرگذار نیست

سیدمهران موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ لوئیس، درباره آخرین شرایط پیکان در آستانه بازی با استقلال گفت: ما در دو بازی قبلی برابر سپاهان و پیکان شکست خوردیم و متأسفانه در هر دو بازی بابت اشتباهات داوری ضرر کردیم. این درست است که پیکان هوادار ندارد، ولی دلیلی ندارد که حق ما خورده شود. معمولاً جو استادیوم ها در تصمیمات داوران تأثیرگذار است و این موضوع باعث شده تا در چند بازی ضرر کنیم. امیدوارم نگاه ها به تیم هایی مثل پیکان که تماشاگر ندارند، عادلانه باشد.

وی با اشاره به بازی فردای تیمش برابر استقلال خاطر نشان کرد: استقلال تیم خوبی است و در این هفته ها جدا از اینکه فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد، در نتیجه گیری هم عملکرد خوبی داشته و به صدر جدول رسیده است. استراماچونی هم تفکرات خودش را به خوبی در تیم پیاده کرده است و شخصیت کاریزماتیکی دارد.

مدافع تیم فوتبال پیکان یادآور شد: در فوتبال ایران هیچ تیمی در این سال ها با سیستم 2-5-3 بازی نمی کند، ولی استراماچونی به خوبی این سیستم را در استقلال جا انداخته است. ما بازی آسانی در پیش نداریم، ولی به چیزی جز برد فکر نمی کنیم. امیدوارم در این بازی نتیجه دلخواه مان را به دست بیاوریم.

موسوی درباره غیبت شیخ دیاباته و اینکه آیا این موضوع به سود پیکان نخواهد بود، شرح داد: دیاباته فوتبالیست تنومندی است که در بازی با پا هم شرایط خوبی دارد. او بازیکن تأثیرگذاری است، ولی غیبت این بازیکن به اندازه ای نیست که تأثیرگذار باشد. استقلال بازیکنان باکیفیتی دارد و به یک بازیکن متکی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موسوی: استراماچونی شخصیتی کاریزماتیک دارد، غیبت دیاباته چندان تأثیرگذار نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: استراماچونی شخصیتی کاریزماتیک دارد، غیبت دیاباته چندان تأثیرگذار نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید