نادلر: تصویب استیضاح ترامپ رویدادی ناراحت کننده است

به گزارش وبلاگ لوئیس، رئیس کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا تصویب طرح استیضاح ترامپ را رویدادی ناراحت کننده توصیف نموده و گفت کنگره این کشور با مصلحت اندیشی عمل خواهد نمود.

نادلر: تصویب استیضاح ترامپ رویدادی ناراحت کننده است

به گزارش ، به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، جری نادلر، رئیس کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا پس از تصویب طرح استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در کمیته قضائی کنگره آمریکا را رویدادی ناراحت کننده توصیف کرد.

نادلر در نشستی خبری خاطرنشان کرد: امروز روزی مهم و ناراحت کننده است. برای سومین مرتبه در مدت 150 سال، کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا به مفاد طرح استیضاح علیه رئیس جمهور به علت سوء استفاده از قدرت و مانع تراشی در راستا کنگره رای مثبت داده است. مجلس نمایندگان با مصلحت اندیشی عمل خواهد نمود.

: مخالفت شماری از نمایندگان جمهوریخواه با استیضاح ترامپ

واکنش ترامپ به تصویب بند های مربوط به استیضاح خود در کنگره

کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا به اتهامات مطرح شده علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور برای استیضاح او در کنگره رای داد.

جری نادلر پیش تر نیز با اشاره به این که کیفرخواست علیه رئیس جمهور شامل دو اتهام است، گفته بود: نخستین اتهام علیه ترامپ، سوء استفاده از قدرت است. دومین اتهام ترامپ، کارشکنی در کار کنگره است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نادلر: تصویب استیضاح ترامپ رویدادی ناراحت کننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادلر: تصویب استیضاح ترامپ رویدادی ناراحت کننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید