ترامپ: حریف می طلبم

به گزارش وبلاگ لوئیس، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز چهارشنبه در پیامی توئیتری ادعا کرد: مناظره دیشب دموکرات ها آشفته و دیوانه وار بود. اخبار جعلی می گوید عملکرد جو بایدن خوب بود، گرچه او گفت نیمی از جمعیت کشور ما بر اثر تیراندازی کشته شده اند.

ترامپ: حریف می طلبم

رئیس جمهوری آمریکا در این باره ادامه داد: رقابت برای بیشتر نامزدهای دموکرات دیگر تمام شده است. مایک کوچولو (مایکل بلومبرگ) بی ثبات بود، اما با پیغام های تبلیغاتی بسیارِ خود -که ظاهراً باید پخش آنها در هنگام مناظره غیرمجاز باشد- یاری زیادی کرد.

وی در این باره افزود: نحوه رفتار پوکوهانتس ( Pocahontas) (الیزابت وارن) با برنی سندرز و مایک کوچولو، به شکل حیرت آوری بدجنس و بی ضابطه بود. آنها نمی دانند چگونه وارن را مدیریت نمایند، اما من می دانم که او به ستوه آمده است. تام استیر نیز که به همراه مایک کوچولو در هزینه کردن دلار به ازای هر رأی رکورد زده است، فاجعه بود. فقط یک رقیب به من بدهید!

این در حالیست که در مناظره شب گذشته نامزدهای انتخاباتی حزب دموکرات، جو بایدن در گافی محسوس گفته بود از سال 2007 تا به امروز 150 میلیون آمریکایی بر اثر خشونت های مسلحانه کشته شده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: حریف می طلبم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: حریف می طلبم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید