جام بزرگ: برای طلا رقابت می کردم، قسمت نبود مدالم خوش رنگ تر باشد

به گزارش وبلاگ لوئیس، دارنده مدال برنز تیراندازی بازی های آسیایی اندونزی گفت: همیشه سطح بازیهای آسیایی بالاتر از همه مسابقات در آسیا است.

جام بزرگ: برای طلا رقابت می کردم، قسمت نبود مدالم خوش رنگ تر باشد

به گزارش خبرنگار وبلاگ لوئیس از جاکارتا، مه لقا جام بزرگ بعد از کسب مدال برنز تیراندازی در رشته سه وضعیت بانوان بازیهای آسیایی 2018 گفت: همیشه سطح مسابقات آسیایی بالاتر از تمام رقابت ها در آسیا است و تقریبا همه حریفان ما آسیایی هستند.ضمن اینکه چند کشور جدید هم به جمع رقبای ما اضافه گردیده بود و از همه مهمتر اینکه شرایط بچه های تیراندازی ما هم خیلی خوب بود. در کل لطف خداوند شامل حال من شد که بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم. هرچند که با یک دهم اختلاف سوم شدم اما باز هم خداراشکر.

او ادامه داد: همیشه برای کسی که در فینال بازی می نماید تیر آخر معین کننده است و این بازی هم از این امر مستثنی نبود. این که در تیر آخر بی دقتی نموده باشم را نمی توان گفت. هرچه رو به آخر می رفت هم فشار رویم بیشتر می شد و هم ضربان قلبم بالا می رفت، چون که من با هدف طلا در فینال حاضر گردیده بودم ، بازی را رها نکردم اما قسمت این بود که مدالی بهتر از برنز نصیبم نشود. کار خیلی سختی بود دوست داشتم مدالم طلایی می شد اما این اتفاق نیفتاد.جام بزرگ با اشاره به نوسان خودش در مرحله مقدماتی، اعلام نمود: متاسفانه امروز نتوانستم در وضعیت به زانو عملکرد خوبی داشته باشم. با این که همیشه در به زانو عملکرد خوبی داشتم.اما در قسمت درازکش توانستم جبران کنم و فقط دو نمره کم کردم. در 40 تا تیر و در ایستاده هم توانستم با یک عملکرد متوسط فینالیست شوم.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اندونزی همچنین درباره شرایط الهه احمدی نیز در این ماده، گفت: اولین بار بود که چین در فینال مسابقات حضور نداشت. در فینال تفنگ سه وضعیت از هر کشور دو نماینده حضور داشت. من و الهه احمدی از ایران در این ماده حضور داشتیم. وضعیت الهه هم خوب بود. او دو، سه هفته گذشته در مونیخ مدال طلای جام جهانی را گرفت، اما این جا در فینال به هفتمی رسید.او در سرانجام اضافه نمود: من از روی علاقه به تیراندازی روی آوردم، هیچ زمینه خانوادگی در این رشته نداشتیم، اما قهرمان احتیاج به حمایت خانواده دارد که از آن برخوردارم، خوشحالم که بازی های آسیایی با برنز برایم تمام شد. امیدوارم مدال بعدی ام خوش رنگ تر باشد و بتوانم سهمیه المپیک را نیز کسب کنم. برای کسب مدال المپیک خیلی کوشش خواهم کرد و ان شاءالله بتوانم آن را کسب کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جام بزرگ: برای طلا رقابت می کردم، قسمت نبود مدالم خوش رنگ تر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام بزرگ: برای طلا رقابت می کردم، قسمت نبود مدالم خوش رنگ تر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید