در جلسه مربیان تیم های ملی فوتبال با مارک ویلموتس چه گذشت؟

به گزارش وبلاگ لوئیس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی مدیر تیم امید در این نشست ضمن خوش آمدگویی به مارک ویلموتس عنوان نمود: امیدواریم در این چهارسالی که ویلموتس در ایران هستند یاری زیادی به فوتبال ما داشته باشند. از اینگونه نشست ها تاکنون نداشته ایم. همچنین نظارت و همگرایی نداشتیم و مسابقه ای که بین تیم بزرگسالان و امید انجام می گردد اقدام بسیار خوبی است و برای امیدها انگیزه خیلی بالایی ایجاد خواهد نمود.

در جلسه مربیان تیم های ملی فوتبال با مارک ویلموتس چه گذشت؟

وی اضافه کرد: ارتباطی که اکنون بین مربیان تیم های تمام رده ها ایجاد شده باعث پیشرفت فوتبال ما می گردد. چیزی که پیش از این نداشتیم و امیدواریم نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم. در شرایط فعلی حتی انجام بازیهای تدارکاتی بسیار سخت است اما در رده های پایه هم خوشبختانه فدراسیون در حال حمایت از برنامه هایمان است که جا دارد تشکر داشته باشم از این حمایت های اجرا شده.

در ادامه فرهاد مجیدی، سرمربی تیم ملی امید گفت: در ابتدا به ویلموتس خوش آمد می گویم. همچنین از رئیس فدراسیون و کمیته فنی بخاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر می کنم و ایمان دارم که می توانیم به المپیک راه پیدا کنیم. در آغاز کار حدود 60 بازیکن را به اردو فراخواندیم و برای اردوی فعلی هم حدود 30 نفر را در اردو داریم. فلسفه مربیگری من این است که مهم نیست تیم من چند گل می خورد، مهم این است که دو برابر گل های خورده گل بزند.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم ملی جوانان نیز پاورپوینت مربوط به تیم جوانان را برای حاضرین ارائه کرد و با بیان توضیحات لازم شامل آنالیز حدود هزار بازیکن از سراسر کشور به تشریح سیستم بازی تیم جوانان پرداخت.

حسین عبدی سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز با اشاره کوتاهی به سوابق حرفه ای بازیگری و مربیگری خودش گفت: معتقدم برای تغییر روش فوتبال باید نگرش ها تغییر کند و امروز اتفاق بسیار خوبی افتاده که شاهد هم اندیشی و حضور مربیان تیم های ملی در کنار هم هستیم.

محمد یاوری سرمربی تیم ملی نونهالان هم در این نشست گفت: آنچه مسلم است این نشست در راستای همسان سازی رویه تیم های ملی برگزار شده است. در سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در رده نونهالان انجام شد که بخشی از آن را در پاور پوینت تشریح می کنم. امیدوارم این همکاری ها همچنان ادامه داشته باشد و شاهد اتفاقات مثبتی در این زمینه باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "در جلسه مربیان تیم های ملی فوتبال با مارک ویلموتس چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه مربیان تیم های ملی فوتبال با مارک ویلموتس چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید