دو فرنگی کار ایران فینالیست شدند، یک نماینده در رده بندی

به گزارش وبلاگ لوئیس، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز با برگزاری مسابقات اوزان انتهای پیگیری شد که نتایج کشتی گیران کشورمان در انتها مسابقات صبح به توضیح زیر است:

دو فرنگی کار ایران فینالیست شدند، یک نماینده در رده بندی

در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 از سد خدایبرگن از ازبکستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی مقابل جی ئو از چین کشتی با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال به مصاف حریفی از کشور میزبان می رود.

در وزن 71 کیلوگرم رضا ساکی در دور اول کومار از هند را با نتیجه 9 بر صفر از پیش رو برداشت. وی در دور دوم نیز با نتیجه 5 بر 2 از سد بوبو نظراف از ازبکستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ساکی در این مرحله مقابل پیلپکنکو از قزاقستان با نتیجه 9 بر یک پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 80 کیلوگرم مسعود کاووسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم روهیت از هند را با نتیجه 6 بر یک مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این مرحله در حالی که با نتیجه 13 بر 13 حریف قزاق خود را شکست داده بود با ناداوری و چلنج مربیان قزاقی و پس از بازبینی مجدد فیلم شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

در روز نخست این مسابقات امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم و سعید کریمی زاده در وزن 92 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، دانیال سهرابی در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و شاهرخ میکائیلی زاده در وزن 110 کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شد. مهدی احدی زناب و فرید سیرتی مقدم نمایندگان اوزان 45 و 55 کیلوگرم کشورمان نیز با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

تیم ایران در حال حاضر شانس اول قهرمانی این رقابت هاست و رقابت نزدیکی را با تیم میزبان دارد و نتایج کشتی گیران کشورمان در پیکارهای عصر امروز برای کسب این مقام حائز اهمیت است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو فرنگی کار ایران فینالیست شدند، یک نماینده در رده بندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو فرنگی کار ایران فینالیست شدند، یک نماینده در رده بندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید