شایعات و حقایق کرونا را با این کتاب بشناسید

به گزارش وبلاگ لوئیس، اولین منبع ترجمه شده موثق درباره ویروس کرونا به همت گروهی از نویسندگان تحریریه کتابچین و با استفاده منابع موثقی مانند جدیدترین اطلاعات سازمان بهداشت جهانی (WHO) درباره این ویروس تهیه و به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار گرفته است.

شایعات و حقایق کرونا را با این کتاب بشناسید

به گزارش وبلاگ لوئیس، بنابر اعلام کتابچین؛ علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب کرونا چیست؟ راههای پیشگیری از آن به سایت کتابچین مراجعه نمایند.

ویروس کرونا چیست؟ راه های پیشگیری از کرونا

کتاب ویروس کرونا چیست؟ راه های پیشگیری از کرونا با استفاده از جدیدترین اطلاعات سایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) و همچنین تحقیقات اجرا شده با موضوع ویروس کرونای جدید (COVID-19)، ترجمه و تدوین شده است.

هدف از تهیه آن لزوم آگاهی رسانی صحیح و مناسب در این برهه حساس کنونی در پی شیوع سریع و جهانی کروناویروس 2019 عنوان شده است.

تیم تحریریه کتابچین با در نظر دریافت اهمیت آگاهی برای پیشگیری، کنترل و درمان هرچه بهتر این اپیدمی، همگام با مسئولیت اجتماعی خود اقدام به آگاهی رسانی صحیح با توجه به شرایط ایجاد شده نموده است. به نظر می رسد انتشار این کتاب بتواند گامی مثبت در راه شکست این بیماری بردارد.

بی شک از مهم ترین ویژگی های این کتاب دقت در نقل مطالب و اطمینان از صحت علمی آن ها می باشد. به خصوص امروزه موقعیتی ایجاد شده است که فضای مجازی، سایت ها و حتی اخبار مملو از اطلاعات نادرست، غیر واقعی، پر ابهام و گاها خرافات در خصوص این بیماری است.

بایدها و نبایدهای کرونا

کتاب حاضر با در نظر دریافت شرایط کنونی جامعه ایرانی به چندین بخش مختلف و کاربردی تقسیم شده است.

این کتاب با شرح مختصری در خصوص انواع کرونا و تاریخچه آن و معرفی این ویروس و چگونگی شکل گیری و همه گیری آن شروع می گردد.

بعد از شناخت ویروس کرونا، بخش بعدی که از اهمیت خاصی نیز برخوردار است، به آمار کلی از شیوع این بیماری پرداخته است. این بخش می تواند اهمیت و خطرناکی این ویروس را به خوبی نشان دهد.

اما بخش چهارم برای بسیاری از افراد، می تواند مهم جلوه کند چرا که هنوز خیل عظیمی از مردم درگیر این ویروس نشده اند و به دنبال انواع راه چاره ها، برای افزایش سیستم ایمنی بدن هستند. در این بخش به این راه چاره ها پرداخته شده است.

بعد از بخش چهارم، نحوه پیشگیری از کرونا و چگونگی برخورد با آن آموزش داده شده است. در اینجا بسیاری از معضلات مختلف اعم از درمان های عجیب و غریب و مصارف مختلف مواد شوینده مورد بحث قرار گرفته است. مواردی که عموما با مسمومیت ها و دیگر مسائل مختلف همراه بوده است.

در بخش های بعدی به جنبه های مختلف دیگر ویروس کرونا جدید پرداخته شده است.

یکی از جذاب ترین این بخش ها را می توان بخش شایعات و واقعیت ها دانست. این بخش از این جهت جذابیت دارد که مردم به خودی خود با انواع این شایعات در طول روز برخورد داشتند و خواندن دلایل منطقی در برابر آن می تواند چیزی شبیه به حل یک معما باشد.

در نهایت، باید قبول کرد که این ویروس، یک اپیدمی است و این اپیدمی راه چارهی جز افزایش آگاهی و رعایت نکات گفته شده ندارد.

شما می توانید از سایت و اپلیکیشن کتابچین کتاب ویروس کرونا چیست را رایگان دریافت کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شایعات و حقایق کرونا را با این کتاب بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات و حقایق کرونا را با این کتاب بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید