فتاحی: اهدای جام بعد از بازی تصمیم خود پرسپولیسی ها بود

به گزارش وبلاگ لوئیس، سعید فتاحی درباره اعتراض سرمربی پرسپولیس به اهدای جام سوپرجام بعد از بازی با ماشین سازی به برنامه ورزش و مردم گفت: سازمان لیگ قصد داشت سال جاری این جام را به پرسپولیس بدهد و به خاطر تاخیر در آغاز لیگ، این اتفاق را بعد از ماه محرم و صفر عملی کردیم. اولین بازی پیش روی پرسپولیس هم دیدار با ماشین سازی بود.

فتاحی: اهدای جام بعد از بازی تصمیم خود پرسپولیسی ها بود

وی با بیان اینکه اهدای جام بین دو نیمه قانونی نیست، تاکید نمود: بر اساس قانون دو ساعت قبل از مسابقه و نیم ساعت بعد از انتها آن متعلق به همان دیدار است. به مدیرعامل پرسپولیس هم گفتیم که اگر بخواهیم جام را به این تیم بدهیم باید دو ساعت قبل از بازی باشد یا 30 دقیقه بعد از اتمام بازی.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ یادآور شد: آقای انصاریفرد بیان کرد طرفداران هم در مراسم اهدای جام باشند و دیگر چاره ای نداشتیم. این برنامه ریزی از سوی خود مدیران باشگاه بود وگرنه می شد جام را دو ساعت قبل از بازی هم اهدا کرد.

فتاحی درباره اعتراض دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال مبنی بر فشردگی مسابقات و مصدومیت بازیکنان، یادآور شد: آقای نوروزی از پزشکان به نام و قدیمی فوتبال ایران است ولی اینطور هم نیست که برنامه فشرده باعث پارگی رباط گردد. بازیکنی داریم که هفته اول یا دوم رباط پاره نموده است در شرایطی اصلا لیگ آغاز نشده است.

وی ادامه داد: قبل از آغاز لیگ از باشگاه ها بابت برنامه لیگ نظر می خواهیم. در جام حذفی چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان چون بیش از چهار بازیکن در تیم ملی داشتند، بازی هایشان به تعویق افتاد. فشردگی برای تیم خاصی نیست.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: همه جای جهان بین مسابقات دو روز استراحت می گذارند. به خاطر سختی ها و اینکه می گویند در ایران امکاناتمان مثل اروپا نیست، ما یک روز دیگر هم اضافه کردیم. اگر تیمی آدینه بازی دارد سه شنبه برایش بازی می گذاریم تا حداقل 72 ساعت فاصله بین بازی باشد. این اتفاق هم همواره نیست و در بعضی مقاطع بازی ها فشرده می گردد و چاره ای نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فتاحی: اهدای جام بعد از بازی تصمیم خود پرسپولیسی ها بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: اهدای جام بعد از بازی تصمیم خود پرسپولیسی ها بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید