کرمانشاه تا 18 ماه دیگر صاحب تله کابین می گردد

به گزارش وبلاگ لوئیس، خبرنگاران/کرمانشاه مشاور و پیمانکار پروژه تله کابین کرمانشاه از راه اندازی پروژه تله کابین کرمانشاه ظرف 18 ماه آینده اطلاع داد.

کرمانشاه تا 18 ماه دیگر صاحب تله کابین می گردد

علی شکرآبی در جلسه عصر امروز (7 دی) ستاد اقتصاد مقاومتی استان، با اشاره به تهیه نقشه اجرای خط پروژه تله کابین کرمانشاه گفت: فراخوان سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرای بخش هایی از این پروژه انجام شده و سه سرمایه گذار دراین زمینه پای کار آمده اند.

به گزارش وبلاگ لوئیس، شکرآبی اضافه کرد: مناقصه اجرای این پروژه برگزار شده و یازدهم دی ماه برنده مناقصه جهت اجرای این پروژه معین خواهد شد.

این پیمانکار که ساخت چند پروژه تله کابین در سطح کشور را در کارنامه خود دارد، گفت: برای پیشبرد سریع پروژه، استارت کار را زده ایم و کوشش داریم در کنار سرمایه گذار بخش خصوصی، بخش هایی از پروژه را خود ما انجام دهیم.

شکرآبی اضافه کرد: برای پیشبرد کار، تابستان سال گذشته جهت جدید را برای تله کابین تعریف کردیم تا مسائل فعلی پروژه مرتفع گردد و در حال حاضر ایستگاه ابتدایی تله کابین از ضلع شمال غربی پارک کوهستان آغاز می گردد.

وی اضافه کرد: مطالعات اولیه پروژه با جهت جدید انجام شده و در بحث تامین قطعات آن نیز خوشبختانه 75 درصد قطعات در داخل کشور قابل ساخت و تامین است.

شکرآبی اعلام کرد: در بحث قطعات حساس از جمله کابین نیز قرار شده شرکت اتریشی این قطعات را تامین کند.

شکرآبی طول خط تله کابین کرمانشاه را 1480 متر اعلام و توضیح داد: ارتفاع پروژه در مرتفع ترین نقطه تله کابین به 35 متر می رسد.

پیمانکار پروژه تله کابین کرمانشاه اعتبار لازم برای اجرای این پروژه را 17 میلیارد تومان اعلام وتوضیح داد: طبق برنامه ریزی انجام شده این پروژه ظرف 18 ماه آینده به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه شهرداری کرمانشاه اهتمام جدی برای این پروژه دارد و 13.6 میلیارد تومان اعتبار در منابع اقتصادی شهرداری برای این پروژه دیده شده و مابقی اعتبار پروژه نیز به وسیله جذب سرمایه گذار برای انجام بخش هایی از پروژه تامین می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرمانشاه تا 18 ماه دیگر صاحب تله کابین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرمانشاه تا 18 ماه دیگر صاحب تله کابین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید