غیبت خدابخشی در مسابقات تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، حضور ترمیناتور در مسابقات جهانی در هاله ای از ابهام

مهدی خدابخشی به دلیل مصدومیت در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش حضور نخواهد داشت.

غیبت خدابخشی در مسابقات تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، حضور ترمیناتور در مسابقات جهانی در هاله ای از ابهام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی خدابخشی که بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت عمل جراحی دست از 29 دی ماه در اردوی تیم ملی تکواندو حاضر شده بود تا خود را برای حضور در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در کیش آماده کند، مجددا از ابتدای هفته گذشته به دلیل احساس ناراحتی اردوی تیم ملی را ترک کرد.

خدابخشی که به نظر می رسد همچنان از ناحیه دست دچار مشکل است با هماهنگی کادرفنی تیم ملی در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی نیز شرکت نخواهد کرد.

پیش از این کادرفنی تیم ملی تکواندو حضور در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر را آخرین فرصت برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تکواندو جهت حضور در مسابقات جهانی منچستر اعلام نموده بود. با این شرایط به نظر می رسد ترمیناتور تکواندو ایران غایب بزرگ بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی خواهد بود.

سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در سه بخش کیوروگی، پومسه و پاراتکواندو و در رده های سنی نوجوانان و بزرگسالان از روز 9 اسفندماه در در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش شروع می گردد و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "غیبت خدابخشی در مسابقات تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، حضور ترمیناتور در مسابقات جهانی در هاله ای از ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت خدابخشی در مسابقات تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، حضور ترمیناتور در مسابقات جهانی در هاله ای از ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید