عبدالله: حکومت آلوده به تقلب را نمی پذیریم

به گزارش وبلاگ لوئیس، رهبر تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در میان هوادارانش در بغلان گفت که آرای سالم و مشروع باید رئیس جمهور آینده این کشور را مشخص کند.

عبدالله: حکومت آلوده به تقلب را نمی پذیریم

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ لوئیس، عبدالله عبدالله رهبر تیم انتخاباتی ثبات و همگرایی در میان هوادارانش در ولایت بغلان گفت که رئیس جمهور آینده افغانستان باید تنها به وسیله آرای پاک مردم مشخص گردد البته که مبارزه آن ها تاثیرگذار بوده است.

عبدالله شب گذشته در یک کنفرانس خبری گفته بود که اجازه بازشماری آرا در 7 ولایت باقی مانده را خواهد داد و امروز نیز از هوادارانش خواست تا از این کار جلوگیری نکنند.

رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی که با مداخله آمریکا و تقسیم 50 درصدی قدرت بین دو نامزد پیشتاز انتخابات سال 2014 بوجود آمد، ادامه داد که اکنون کمیسیون انتخابات این فرصت را دارد تا براساس قانون و دستورالعمل های تصویب شده تصمیماتش را اتخاذ کند.

عبدالله گفت که تیمش به دنبال زیاده خواهی نیست اما اجازه تقلب را نیز نخواهد داد.

پیش از این تیم ثبات و همگرایی که بر باطل شدن 300 هزار رأی مورد اختلاف تاکید داشت از هوادارنش خواسته بود تا اجازه بازشماری آرا را ندهند و هواداران وی نیز در ولایت های پنجشیر، بغلان، تخار، بدخشان، جوزجان، سرپل و فاریاب به کمیسیون انتخابات اجازه بازشماری آرا را نمی دادند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عبدالله: حکومت آلوده به تقلب را نمی پذیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالله: حکومت آلوده به تقلب را نمی پذیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید